menu
0
cart
1
medal

Про нас

fish

ТакіСуші – це більше, ніж сервіс доставки суші та ролів

Команда ТакіСуші з величезною відповідальністю підходить до приготування кожного замовлення, адже якість, смак та швидкість цінуємо понад усе. Кожного дня ми проводимо заходи та обговорення у колективі щодо покращення нашої роботи задля вашого задоволення.

Якість

Справжні поціновувачі японської кухні розуміють, наскільки важлива свіжість риби. Кожного дня до нашої кухні привозять надзвичайно смачну, гарну та свіжу рибу, а також ікру, сир, овочі та інші інгредієнти.

Смак

В нашому меню знайдуться позиції для найвибагливіших: лосось, вугор, тунець, краб, масляна риба, веган роли, тартар та інше. Професійне обладнання, чистота на кухні, знання сушистів та любов до своєї справи – запорука справжньої насолоди від неперевершеного смаку кожного ролу та суші. Переконайтеся самі!

Швидкість

Замовлення починає готуватися одразу після того, як Ви покладете слухавку. Готові суші чи суші з холодильника – це не про нас! Велика команда ТакіСуші здатна приготувати найбільші сети для великої компанії за мінімальний проміжок часу.

Наш заклад знаходиться у самому серці м. Суми, тому всі смаколики швидко доїдуть у будь-який куточок міста.